Erkofis Büro Mobilyaları 1989 yılında ofis mobilyaları üretimi amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaya çalışan Erkofis Büro Mobilyaları , Makam masaları, çalışma masaları, dosya dolapları vs. üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemekteyiz. Erkofis Büro Mobilyaları , kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar gibi birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Erkofis Büro Mobilyaları ; Kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Ofis ve Büro mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde sürdürürken Ortadoğu ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye de ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Ofis ve Büro Mobilyasına ihtiyaç duyan müşterilerimize, daha kaliteli çalışma ve yaşam alanları için gereksinimleri olan ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmak. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz 30 yıllık hizmetleri; Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ ve HEDEFLERİMİZ

Erkofis Büro Mobilyaları  olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektörün öncüsü ve lideri olmaktır. Markamızla global anlamda müşteri güvenini arttırmak ve Ofis ve Büro Mobilyası dalında dünya markası olmak.İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Erkofis Büro Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinci ile insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimiz; İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Erkofis Büro Mobilyaları  müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte toplam kalite yönetimini benimsemektedir.

Erkofis Büro Mobilyaları , yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışma ve faaliyetlerini sürdürmektedir.